Celtowie Wschodni, naśladownictwo tetradrachmy Filipa III

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 20:35:22
107851
Opis: Celtowie Wschodni, naśladownictwo tetradrachmy Filipa III, Aw: Głowa w prawo, Rw: Zeus na tronie trzymający orła i berło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.59 g, ļardzo ładny egzemplarz, patyna
Literatura: Kostial 900-901, Göbl 579/10, Castelin 1346

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 317

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł