Polska, ort, 1624
Zakończenie: 02-06-2016 21:32:06
Polska, ort, 1624
126108
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M, na rewersie SAM LIV NEC |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | dwukrotnie uderzony stemplem na awersie, ciemna patyna |
Literatura: | Shatalin BD24-32 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152