Polska, denar
Polska, denar
Cena wylicytowana: 165 zł
126147
Opis: |
Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło 1386-1399, denar, Wschowa, Aw: Orzeł heraldyczny z głową lewo; Rw: Tarcza jagiellońska |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
0.29 g, ciemna patyna |
Gum.H. 410, Gum.P. 511, Karolkiewicz 2080, Kop. 8413 (R6) |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 544
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 110 zł
4) 90 zł
min |