Heftalici (Biali Hunowie), drachma (Jitals), 850-970

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:59:31
124764
Opis: Heftalici (Biali Hunowie) - Królestwo Zabulu 719-920, drachma (Jitals), 850-970, Aw: Jeździec w prawo; Rw: Byk w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.26 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 1576-1588

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 340

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł