Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367
Zakończenie: 02-06-2016 20:57:13
124595
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, follis, 364-367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENS P F AVG, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS REIPVBLICAE, w polu * i A, w odcinku HSISC |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 2.58 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 7b |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 153