Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367
Zakończenie: 02-06-2016 20:56:50
124603
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I 364-375, follis, 364-367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS REIPVBLICAE, w odcinku •ASISC |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 1.93 g, patyna |
Literatura: | RIC 5a |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 108