Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 275-276

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:53:23
124628
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian, 275-276, Serdica, Aw: Popiersie w prawo, IMP C M CL TACITVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORD MILIT, w odcinku XXIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.82 g, resztki srebrzenia, zielona patyna
Literatura: RIC 183

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 102

1)  30 zł