Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 267-268

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:51:51
124632
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galien 253-268, antoninian, 267-268, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, GALLIENVS AVG; Rw: Jeleń kroczący w lewo, DIANAE CONS AVG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.38 g, zielona patyna
Literatura: RIC 179

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  32 zł
2)  30 zł