Republika Rzymska, denar serratus, 79 pne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:46:52
126001
Opis: Republika Rzymska - C. Naevius Balbus 79 pne, denar serratus, 79 pne, Rzym, Aw: Głowa Wenus w prawo, za nią S C, przed nią A, Rw: Wiktoria w trydze w prawo, u góry C IIII, w odcinku C. NAE BALB
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.56 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 382/1b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 206

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  130 zł
4)  125 zł