Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie pióra wiosła
Cena wylicytowana: 80 zł
124796
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Tracja, brąz w kształcie pióra wiosła |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz 37 mm, patyna |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 327
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 60 zł
4) 42 zł
min |