Niemcy, 3 marki, 1932/A

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Niemcy, 3 marki, 1932/A

Niemcy, 3 marki, 1932/A

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:46:40
124233
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1932/A, Berlin, wybite z okazji 100. rocznicy śmierci Goethego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia na rancie
Literatura: Jaeger 350

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 106

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł