Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stoją..

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:24:26
200596
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.79 g, 33 mm
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2067

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  90 zł