Polska, szeląg, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:21:45
124085
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673, szeląg, bez daty, Elbląg, Aw: Korona królewska, poniżej monogram królewski, pod monogramem gwiazdka Rw: napis w 3 liniach SOLIDVS/ CIVITATIS/ ELBINGEN, poniżej tarcza herbowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dutkowski CNCE 338 (R2), Pfau 538

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  70 zł