Grecja i posthellenistyczne, obol, V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:33:04
124254
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Eion, obol, V w. pne, Aw: Gęś stojąca w prawo z głową zwróconą do tyłu, nad nią jaszczurka; Rw: Kwadrat incusum podzielony na cztery części
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.87
Literatura: SNG ANS 287

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 455

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł