Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, III w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:30:23
124239
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, III w. pne, Aw: Głowa nimfy Histiai w prawo; Rw: Nimfa siedząca przy sterze galery w prawo, po bokach ΗΡΙΣΤΙΑΙΕΩΝ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.45 g, bardzo ładny
Literatura: SNG Cop. 525

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1397

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  185 zł