Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Niemcy, medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na kolanach Józefa prz..
124023
medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na ko... | II- |
270 zł szac. 300 zł 548 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną) 16.10.1793, aut..
124022
Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną... | III+ |
— start 180 zł 633 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal niesygnowany autorstwa Christian Wermuth'a, Aw: Siedząca kobieta prz..
124021
medal niesygnowany autorstwa Christian Wermuth'a, Aw: Sie... | II- |
— start 240 zł 152 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..
117795
medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w z... | II+ |
— start 180 zł 265 wyświetleń |
0 | zakończona |