Niderlandy, 1/2 talara (Halve Rijksdaalder), 1621

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:34:01
122469
Opis: Niderlandy - Zelandia, 1/2 talara (Halve Rijksdaalder), 1621
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 14.03 g, szara patyna
Literatura: Delmonte 957, Verk. 85.2, Purmer Ze42

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  135 zł
6)  90 zł
7)  65 zł