Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:27:30
122426
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Flandria, 1/4 patagona, bez daty, Flandria
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.65 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 272

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 116

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  44 zł
6)  38 zł