Niemcy, Chrzestny półtalar XVII w., Aw: Crest Chrystusa nad Jordanem i napis; CHRI..

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:21:22
124026
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 45 mm, 13.74 g, lekko pęknięty

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 339

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  560 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  185 zł