Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 165 zł
200464
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 1147, Plage 365 |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 171
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 130 zł
| min |