Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 MW
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 150 zł
200462
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 MW, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 1140, Plage 352 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158
1) 150 zł
2) 150 zł
3) 90 zł
| min |