Polska, trojak, 1596
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, trojak, 1596
Cena wylicytowana: 90 zł
123745
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1596, Ryga |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger R.96.1.d |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 75 zł
| min |