Polska, szeląg, 1623
Zakończenie: 24-03-2016 21:45:08
Polska, szeląg, 1623
123834
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szeląg, 1623, Kraków |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | bardzo ładny, ciemna patyna |
| Literatura: | Kop. 719 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 222