Polska, ort, 1622
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1622
Cena wylicytowana: 320 zł
121720
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, moneta z błędnym napisem SIGIS III D G REX POL D M LI RVS PRV M |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadki |
Shatalin BD22-92 (R3) |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 382
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 270 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
| min |