Polska, półgrosz, 1563
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, półgrosz, 1563
Cena wylicytowana: 120 zł
123632
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1563, Wilno, końcówki napisu LI/LITV |
| Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękne |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA139-37 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 85 zł
| min |