Polska, półgrosz, 1562
Zakończenie: 24-03-2016 21:24:26
Polska, półgrosz, 1562
123626
| Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1562, Wilno, końcówki napisu L/LITV, wariant z jednym pasem na zadzie Pogoni |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | szara patyna, ładny |
| Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 4SA118-30 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145