Polska, półgrosz, 1561
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, półgrosz, 1561
Cena wylicytowana: 75 zł
123625
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1561, Wilno, końcówki napisu L/LITVA |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękny |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA110-29 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 169
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 60 zł
| min |