Polska, półgrosz, 1558
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, półgrosz, 1558
Cena wylicytowana: 95 zł
123615
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1558, Wilno, końcówki napisu LI/LITVA |
Stan zachowania: |
II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładny |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA84-24 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 140
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 75 zł
min |