Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1360-1364
Zakończenie: 24-03-2016 21:02:35
123005
| Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1360-1364, Zmodyfikowana brama z dwiema centralnymi kulkami oraz dwiema gwiazdami |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.15 g, obłamany fragment, patyna |
| Literatura: | BRP Prusy T14, Neumann 1.u |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 92