Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1353-1360
Zakończenie: 24-03-2016 21:01:49
122997
Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1353-1360, Tarcza z gwiazdą, powyżej kulka |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.20 g, jasna patyna |
Literatura: | BRP Prusy T13, Neumann 1.m |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 110