Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267-1278
Zakończenie: 24-03-2016 20:54:32
123007
| Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267-1278, Arkady z dwoma krzyżykami |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.23 g, zielonkawa patyna, ale ładnie zachowany |
| Literatura: | BRP Prusy T4, Neumann 1.r |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 174