Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 24-03-2016 20:48:01
122255
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 1.28 g, gięty |
| Literatura: | CNP typ II |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 122