Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 24-03-2016 20:47:15
122243
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 1.24 g, gięty |
| Literatura: | CNP typ II (431-461) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 139