Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 44 zł
122225
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 16 mm, 1.11 g, gięty |
CNP typ II (402-427) |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 132
1) 44 zł
2) 42 zł
3) 38 zł
4) 36 zł
| min |