Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1991
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 46 zł
123058
| Opis: |
Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II 1978-2005, 500 lirów, 1991, Rzym, 100. rocznica ogłoszenia przez papieża Leona XIII encykliki ''Rerum novarum'' |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro ''835'' 10.98 g, bardzo ładna patyna na awersie |
Berman 3578 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 444
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 42 zł
4) 40 zł
5) 38 zł
| min |