Wielka Brytania, korona, 1900
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Wielka Brytania, korona, 1900
Cena wylicytowana: 95 zł
200380
| Opis: |
Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1900, Londyn |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Seaby 3927 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 262
1) 95 zł
2) 90 zł
| min |