Wielka Brytania, korona, 1891
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Wielka Brytania, korona, 1891
Cena wylicytowana: 100 zł
200376
| Opis: |
Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1891, Londyn |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Seaby 3921 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 243
1) 100 zł
2) 95 zł
| min |