Niderlandy, 1/2 talara lewkowego (Halve Leeuwendaalder), 1643

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 22:15:48
122461
Opis: Niderlandy - Geldria, 1/2 talara lewkowego (Halve Leeuwendaalder), 1643
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.70 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Delmonte 869, Verk. 11.3, Purmer Ge57

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 90

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  105 zł
5)  100 zł