Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1625
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 640 zł
123125
| Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1625, Królewiec, znak menniczy na awersie, na rewersie końcówka ELE D PRVS |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Shatalin GW25-4 (R2), Olding 43.a |
Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 338
1) 640 zł
2) 620 zł
3) 560 zł
4) 140 zł
5) 135 zł
6) 130 zł
7) 125 zł
| min |