Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 155 zł
123123
| Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1623, Królewiec, bez znaku mennicy na końcu napisu otokowego |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Shatalin GW23-2, Olding 41.c |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 203
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 100 zł
| min |