Polska, 10 złotych, 1964
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, 10 złotych, 1964
Cena wylicytowana: 34 zł
200394
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1964, Warszawa, wklęsły napis: Kazimierz Wielki - Sześćsetlecie Uniwersytetu Jagiellońskiego |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel 31 mm, kolorowa patyna, wyśmienicie zachowane |
Parchimowicz 227 |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 208
1) 34 zł
2) 32 zł
3) 22 zł
4) 20 zł
5) 18 zł
| min |