Polska, ort, 1626
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1626
Cena wylicytowana: 145 zł
123112
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1626, Gdańsk, końcówka napisu P, data przebita z roku 1625 |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowo ciemna patyna |
Shatalin GD26b-4 (R) |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 196
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 135 zł
4) 95 zł
| min |