Polska, ort, 1625

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:29:48
123110
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, odmiana z końcówką P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD25a-6

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 173

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł