Polska, ort, 1623
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1623
Cena wylicytowana: 500 zł
123096
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PR |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadki typ monety |
Shatalin BD23-180 (R4) |
Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185
1) 500 zł
2) 490 zł
3) 350 zł
4) 310 zł
5) 240 zł
6) 180 zł
7) 170 zł
8) 150 zł
9) 110 zł
min |