Polska, ort, 1623
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1623
Cena wylicytowana: 130 zł
123094
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa ciemna patyna |
Shatalin BD23-130 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 106
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 100 zł
4) 75 zł
min |