Polska, ort, 1622
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1622
Cena wylicytowana: 170 zł
123084
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa ciemna patyna |
Shatalin BD22-132 (R) |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 172
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 105 zł
4) 80 zł
| min |