Polska, ort, 1621
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1621
Cena wylicytowana: 135 zł
123077
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa ciemna patyna |
Shatalin BD21-209 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 171
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 80 zł
| min |