Polska, ort, 1621

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 21:09:29
123075
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD21-194

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł
4)  85 zł
5)  65 zł