Polska, szeląg
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, szeląg
Cena wylicytowana: 120 zł
200337
| Opis: |
Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Gdańsk |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
CNG 43.a |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 183
1) 120 zł
| min |