Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318
Zakończenie: 10-03-2016 20:56:50
123006
| Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Tarcza zakonna o łukowatych bokach |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.12 g, pęknięty, patyna |
| Literatura: | BRP Prusy T8a, Neumann 1.d |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 93